Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Last Updated (Saturday, 31 March 2018 19:56)

 

Razem kształtujemy przyszłość

Wystartowaliśmy z realizacją projektu „Kształtujemy przyszłość. Wsparcie centrów dla dzieci i młodzieży w Gruzji”. Za nami wizyta studyjna w wioskach Zoti i Ianeti, rekrutacja liderów i spotkanie z partnerami.

Last Updated (Tuesday, 27 March 2018 12:50)

Read more...

 

KUBA - NADZIEJA WBREW BIEDZIE I BEZSILNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte
z Ewą Pankiewicz, która opowie o zrealizowanej
dwumiesięcznej misji wolontariackiej na Kubie.


Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 marca 2018 roku, o godzinie 18:00 w sali Centrum Wolontariatu przy ul. Głęboka 17.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 4 marca (niedziela) 2018 r. do godziny 15:00.

Kontakt: +48 797 341 681, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

Last Updated (Wednesday, 28 February 2018 12:50)

 

Kubańska misja na półmetku

Dla Kubańczyków zgromadzonych wokół kościoła katolickiego Boże Narodzenie to święto przeżywane we wspólnocie, tłumaczy Ewa. Nowy Rok natomiast witany jest wśród najbliższych, w rodzinie. Na święto Trzech Króli najbardziej czekają najmłodsi. Organizowane są dla nich animacje i przedstawienia opowiadające historię Trzech Króli, rozdawane prezenty, które chociaż skromne, to wywołują uśmiech u każdego. Tu dzieci cieszą się z najprostszych rzeczy.

Last Updated (Thursday, 22 February 2018 23:02)

Read more...

 

Wolontariat na Kubie

Dwumiesięczny wolontariat na Kubie rozpocznie już jutro nasza wolontariuszka, a jednocześnie zastępca prezesa Stowarzyszenia Solidarności Globalnej – Ewa Pankiewicz. Najbliższe tygodnie spędzi w mieście Caibarién w diecezji Santa Clara w środkowej części karaibskiej wyspy. Dziś wolontariuszka otrzymała błogosławieństwo na czas swojej służby.

 

Last Updated (Friday, 08 December 2017 22:19)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj