Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Lubelskie Światowe Dni Młodzieży 2016

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie ściągnęły do Polski gości niemal z całego świata. Również w naszym środowisku gościliśmy młodych katolików z Gruzji, Chile i Kuby. Dzięki naszym przyjaciołom mieliśmy okazję by spojrzeć na sytuację Kościoła katolickiego poza granicami Polski.

Last Updated (Monday, 01 August 2016 13:09)

Read more...

 

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Last Updated (Monday, 18 April 2016 09:26)

 

Kubański biskup z wizytą w Lublinie

Spotkania z  hierarchami kościelnymi i władzami miasta, ale także lubelskimi wolontariuszami, alumnami Wyższego Seminarium Duchownego, wizyta na KUL-u, a także w szkole i przedszkolu katolickim – złożyły się na wizytę przedstawiciela kościoła kubańskiego w Lublinie. Z pierwszą wizytą w Polsce przebywał biskup Arturo González Amador.

 

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 10:07)

Read more...

 

Mała cegiełka do budowy Centrum Wolontariatu na Ukrainie

Zakończyła się pięciodniowa wizyta szkoleniowa w Sumach we wschodniej Ukrainie. W projekcie realizowanym przez lubelskie Centrum Wolontariatu wziął udział także przedstawiciel naszej organizacji – Tomasz Danielewicz.

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 10:00)

Read more...

 

Radosnego świętowania

Last Updated (Monday, 18 April 2016 09:25)

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj