Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

„Horyzonty Solidarności” wracają!

Miło nam poinformować, że po dłuższej przerwie wracamy z cyklem spotkań otwartych „Horyzonty Solidarności” dotyczących tematów związanych z solidarnością w wymiarze globalnym.


Last Updated (Thursday, 05 September 2019 11:50)

Read more...

 

Gruzja - półkolonie letnie 2019

W najbliższe wakacje, wzorem ubiegłych lat, chcemy zorganizować półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży w Gruzji.

Last Updated (Tuesday, 04 June 2019 10:21)

Read more...

 

Uszyć rzeczywistość

W czasach, kiedy za człowieka wszystko robią maszyny, projektowanie i szycie ubrań jest jedną z ostatnich przystani tego, co ludzkie, osobiste i prawdziwe. – Christian Dior

Last Updated (Wednesday, 16 January 2019 15:53)

Read more...

 

Wesołych Świąt!

Last Updated (Saturday, 22 December 2018 11:33)

 

Podsumowanie Ogólnopolskiej konferencji „Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości w grupach osób wysokiego ryzyka?”

W dniach 24 – 25. października z inicjatywy Stowarzyszenia Solidarności Globalnej odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości w grupach osób wysokiego ryzyka?”. Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali praktycy zajmujący się tematyką readaptacji społecznej z całej Polski. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele organizacji pozarządowych, Służby Więziennej, Służby Kuratorskiej, pomocy społecznej, środowiska akademickiego. Wydarzenie było okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji, opracowania wniosków i rekomendacji.

 

Last Updated (Thursday, 13 December 2018 14:35)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj