Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Dziękujemy

Serbia, Gruzja, Zambia, Kazachstan – to niektóre z kierunków działań solidarnościowych podejmowanych w mijającym roku przez Stowarzyszenie Solidarności Globalnej. Praca naszych wolontariuszy została zauważona i doceniona. Podczas dorocznej Gali organizowanej przez lubelskie Centrum Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, nasza organizacja otrzymała dwa wyróżnienia.

To był pracowity rok. Akcja pomocy powodzianom w Serbii, zbiórka pieniędzy na budowę studni w Kazachstanie, forum organizacji pozarządowych z Rosji i Polski, projekt na rzecz rozwoju wolontariatu w Gruzji, wyjazd dwóch wolontariuszek do Zambii oraz działania na rzecz integracji cudzoziemców.Dziękujemy za wyróżnienia, ale przede wszystkim za wrażliwe serca i poświęcony czas wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania.

 

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator