Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Od poniedziałku ostatnia seria Flashy Integracyjnych!!!

W najbliższy poniedziałek startuje czwarta, ostatnia już seria 20 odcinków integracyjnej audycji radiowej pt. Flash Integracyjny. Codziennie przez najbliższy miesiąc, od poniedziałku do piątku o 10.45, premiera kolejnych audycji na antenie radia eR na 87.9 FM oraz na naszym kanale YouTube „Media w służbie integracji”.

 

Audycje są realizowane przez wolontariuszy naszego Stowarzyszenia w ramach projektu „Media w służbie integracji. Działania na rzecz wsparcia medialnego inicjatyw integrujących cudzoziemców w Polsce”. Ideą projektu jest podjęcie działań mających na celu wsparcie medialne inicjatyw służących integracji Obywateli Państw Trzecich w Polsce oraz podniesienie świadomości społecznej w społeczeństwie przyjmującym dot. obecności OPT na terenie Polski.
Do koniecznego usłyszenia!

 

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator