Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Miasteczko Integracyjne

Zapraszamy do udziału w „Miasteczku Integracyjnym”, wydarzeniu realizowanym przez Centrum Wolontariatu w Lublinie w ramach projektu „Omnes Gentes – integracja na Lubelszczyźnie”. Jego głównym celem jest pobudzanie świadomości społecznej i zwiększanie akceptacji Polaków dla zjawiska migracji oraz promocja wielokulturowości i obecności cudzoziemców w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-31 maja br. w „Domu Spotkania” Caritas w podlubelskiej Dąbrowicy. Inicjatywa jest skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich.

Część spotkań w ramach Miasteczka Integracyjnego będzie miała charakter otwarty, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy i udziału m.in. w niedzielnym festynie wielokulturowym. W programie znajdą się występy artystyczne z całego świata, zabawy dla dzieci i dorosłych, a także międzynarodowe stoiska, przybliżające nawet najbardziej odległe kraje."

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator