Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Publikacja o dobrych praktykach integracyjnych!

Jak organizacje pozarządowe i instytucje odpowiedzialne za integracje cudzoziemców realizują swoje zadania w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej? Na zakończenie międzynarodowego projektu przygotowaliśmy publikację, która jest próbą utrwalenia wartych uwagi dobrych praktyk służących integracji cudzoziemców w Portugalii, Hiszpanii, Czechach, Austrii i Polske w zakresie wypracowanych modelowych, skutecznych rozwiązań sprzyjających zawiązywaniu międzysektorowej i międzypłaszczyznowej współpracy oraz zaangażowania lokalnych podmiotów w  proces integracji cudzoziemców i Obywateli Państw Trzecich.
Autorami tekstów są eksperci-praktycy pracujący lub współpracujący z kluczowymi instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz integracji cudzoziemców w swoich krajach. Lekkość języka, którym posługiwali się autorzy czyni z publikacji przystępną lekturę, która dla poszukujących inspiracji w obszarze działań integracyjnych jest pozycją obowiązkową. Zapraszamy do lektury!

 

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator