Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Targi Dobroczynności w Krakowie

W dniach 14 – 18 września przedstawiciele Stowarzyszenia Solidarności Globalnej wzięli udział w Targach Dobroczynności „Veritatis Splendor” zorganizowanych przez Województwo Małopolskie oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

 

Wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli 44 organizacji dobroczynnych z całego świata,  to kontynuacja międzynarodowej Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor. Pierwszą laureatką Nagrody jest siostra Rosemary Nyirumbe z Ugandy, gdzie od lat służy społeczeństwu.

Targi wraz z serią wydarzeń towarzyszących takich jak konferencje, spotkania z gośćmi, panele dyskusyjne, koncerty, warsztaty, stały się doskonałą możliwością do dzielenia się doświadczeniem, nawiązywania kontaktów oraz wzajemnego inspirowania się na drodze służby drugiemu człowiekowi.

 

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość zaprezentowania naszych działań.

 

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator