Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Horyzonty Solidarności. Kurdystan

Kolejne spotkanie otwarte z serii „Horyzonty Solidarności”odbędzie się w środę, 27 listopada 2019 r. o godzinie 18:00 w sali Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17. 

Gościem specjalnym podczas spotkania będzie pan Karmand Ahmedsami. W rozmowie z ks. Mieczysławem Puzewiczem opowie o swojej ojczyźnie, Kurdystanie, oraz o drodze narodu kurdyjskiego do wolności.

Na spotkaniu przedstawimy również programy wsparcia dla uchodźców przebywających w Regionie Kurdystanu realizowane przez Stowarzyszenie Solidarności Globalnej i Centrum Wolontariatu przy współpracy z kurdyjską organizacją pozarządową – Fundacją Charytatywną im. Barzaniego.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 797 341 681 lub mailowo This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator