Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Brazylia/ BOGACI ROBIĄ ŚWIĘTO BIEDNYM

Atmosfera w Rio coraz gorętsza. Tysiące tancerek i tancerzy już czeka, by zacząć, by ruszyła pasarela do samba, by rozpoczął się kolejny karnawał. Razem z nimi czekają zniecierpliwieni turyści, którzy jak co roku licznie stawią się by oglądać piękne, półnagie ciała wyginające się przy gorących rytmach samby. Samba de Janeiro!!!

 

Last Updated (Monday, 25 May 2009 20:59)

Read more...

 

Kuba

Pytam się ostatnio znajomych co wiedzą o Kubie, i jaką odpowiedź słyszę? : „Oj, że tam komunizm jest, że Castro rządzi, że jest ciepło.” – I tyle. Tylko tyle.

No właśnie, a Kuba to znacznie więcej. Zobaczyłem to co tam się dzieje i jak to wszystko wygląda. I momentami to aż mną telepało, kiedy patrzyłem na idiotyzmy, które w tym kraju obowiązują. No ale po kolei…

 

Last Updated (Tuesday, 26 May 2009 00:08)

Read more...

 

Żołnierzyki Kolumbii część pierwsza

Rozejrzyjmy się troche po Kolumbii.

 

Widzimy tu na północy błękitne wody Karaibów, a troszkę niżej ciemne plaże Pacyfiku. Widzimy ośnieżone szczyty, zapierające dech w piersiach, monumentalne góry, nieskończoną zieloność lasów, wzbudzającą respekt selvę, przeciętą tu i tam  rzekami wód.

 

Last Updated (Monday, 25 May 2009 20:59)

Read more...

 

Dzień Walki z Trądem

W ostatnią niedzielę stycznia w około 150 krajach na świecie obchodzony będzie Dzień Walki z Trądem. Ta uleczalna już choroba wciąż jest poważnym problemem wielu społeczeństw.

Read more...

 

Dzień wyborów - dzieci mają służbę

„Dzień wyborów - dzieci mają służbę” to najświeższa relacja z Kuby. O tym, jak wygląda tam codzienność polskiego misjonarza pisze z Hawany ks.Andrzej. 

 

Last Updated (Monday, 25 May 2009 14:45)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj